۱۳۹۳ مهر ۵, شنبه

اشتباه نکن قاضی صلواتی حضرت یونس حتمن پدر ژپتو بوده...نامه کوتاه شکوه بختیاری به قاضی جنایتکار صلواتی

اشتباه نکن قاضی صلواتی حضرت یونس پدر ژپتو بوده

از اسم شما مشخص است که با یک صلوات به هر خفت و جنایتی تن میدهید. شما هیولا شکل شیطان صفت که افراد را به خاطر عقاید و یا اعمال حقوق بشریشان به قتل می رسانید. شما که هفت پشت تتان به شکنجه گران و آدمکشان حکومت اسلامی بر می گردد... 

حکمی نیز برای من صادر کنید که گردن من از تیغ جهل شما هراسان نیست. آزادی مجانی به دست نمی آید و من نیز چون همیهنانم آزادی را برای مردم زادگاهم طلب می کنم. من نیز چون شاپور بختیار و فریدون فرخزاد و...از جان دادن در راه آزادی هموطنانم هراسان نیستم.

شما بی خردان قاتل, فردی را به جرم سخن گفتن در مورد یونس پیامبر کشتید؟!!!. شما جنایتکاران همه تاریخ!...شما شرم و ننگ نام ایران و ایرانی!....

پس اگر تفکر و طنز و آزادی خواهی, مغز پوچ و تهی شما را چنین می آزارد!. بگذار بی محابا بنگارم که حضرت یونس همان (پدر ژپتو) بود که جبرئیل (پینوکیو) او را از شکم نهنگ رهایی بخشید. خدای شما هم احتمالن کمپانی کارتون سازی والت دیزنی در امریکا بوده است که این داستان غیر واقعی را نگاشته و ساخته و پرداخته است..

ما نسل جدید از به چالش کشیدن و مضحکه کردن اعتقادات مسخره شما هراسان نیستیم. شما با اعتقادات بدوی و غیر عقلی خود زندگی را بر ما حرام کردید, دنیای زیبایمان را به جهنم تبدیل کردید. پس ما تقدس, مقدستان پوچ و مسخره شما را باطل و حرام و غیر انسانی می دانیم.

تکرار می کنم حضرت یونس پدر ژپتو بود و تو جز یک هیولای شیطان صفت در لباس انسان چیزی نیستی.
ننگ و نفرین بر تو و حکومت مذهبی تو باد....

شکوه بختیاری

۵ نظر:

ناشناس گفت...

یه پیج درست کنین اسمشو بذارین: کمپین برائت پدر ژپتو از حضرت یونس

ناشناس گفت...

آره فکر باحالیه اگه این پیجه درست بشه خیلی خوبه شاهین نجفی هم باید براش بخونه.

ناشناس گفت...

قاضی مرتضوی, مقیسه, سراج ,صلواتی, بازپرس صفوی, محسنی اژه ای, لاریجانی جلادهای خون آشام

ناشناس گفت...

چشمه ها از تابوت می جوشند و سوگواران ژوليده آبروی جهانند..

شهرام گفت...

این مردک حرومزاده تا حالا چند تا ادم فرستاده اون دنیا