۱۳۹۱ اردیبهشت ۲۹, جمعه

این دو شیخ اولی "آن کاره" بود دومی "اینکاره" !

سخنرانان سینه چاک معرکه سیمائی "پاره شدن عکس آیت الله خمینی" در روزهای اخیر چنان بدنام اند که دفاع آنها از آیت الله خمینی، عین دشمنی با اوست! هر کدام چندین پرونده دزدی و فسق و قتل زیر بغل ملت دارند. در شماره روز گذشته پیک نت اشاره ای به پرونده شیخ محمد یزدی رئیس دولتی حوزه علمیه قم کردیم که در یک قلم، کارخانه لاستیک "دنا" را بالا کشیده است. پسرش نیز جنگل های شمال را صادر کرده است!
دو سخنران دیگر این معرکه روح الله حسینیان و شیخ جعفر شجونی بودند، که ناشیانه اشاره به درد واقعی و اهداف حقیقی پشت پرده معرکه عکس پاره کردند.
روح الله حسینیان فعلا نماینده مجلس است و رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی. روحانیون با سابقه حوزه علمیه قم او را به بدنامی می شناسند. در دوران اولیه طلبگی اش به "خسرو خوشگله" در حوزه معروف بوده است. پرونده اش زیر بغل اولین نماینده آشوری ها در مجلس اول بود. یعنی "بیت اوشانا" که جراح و متخصص بیماری های مقعد بود. چند بار در حاشیه مجلس با خنده گفته بود، بعضی ها چون من مسلمان نبودم، برای درمان نزد من می آمدند. همه نمایندگان مجلس اول می دانستند که او متمایل به چپ بود، اما 4 سال او را در مجلس تحمل کردند تا دهان باز نکند. از جمله در باره روح الله حسینیان!
آقای حسینیان بعدها عضو وزارت اطلاعات شد، در دهه 60 قاضی یا بقول خودش "قاتل" شد و احکام اعدام صادر کرد. پس از آن نیز مشغول صدور فتوای قتل شد. از جمله ترور حجاریان!
سخنران دیگر این روزها، شیخ جعفر شجونی بود که مریض دکتر اوشانا نبود، اما گرفتاری های روانی داشت. شیخی درنهایت بی سوادی دینی و غیر دینی که بعد از انقلاب ابتدا گفت جزو فدائیان اسلام است و بعدها شد عضو رهبری موتلقه اسلامی. ابتدا دستش در کمیته های انقلاب بند شد و بعد ها در جاهای دیگری. سالها، تا انتخابات مجلس هشتم و در واقع همزمان با روی کار آمد احمدی نژاد، با تعهدی که داده بود، بی سر و صدا در کرج زندگی می کرد. چند فقره فسق و فساد و دزدی داشت و یک پرونده تجاوز توام با تهدید به یک زن شوهر دار.
اینها از جنبش سبز و در کار آمدن حساب و کتاب در کشور و باز شدن پرونده های نیمه بسته نترسند، چه کسی بترسد؟
شیخ جعفر شجونی به همان اندازه که فرصت شناس است، فاقد شعور سیاسی نیز هست. به همین دلیل در سخنرانی که در جریان معرکه پاره شدن عکس آیت الله خمینی کرد، ندانسته و نفهمیده زد به قلب آن هدفی که در تمام شش ماه گذشته کودتاچی ها سعی کرده اند آن را پنهان کنند. یعنی مسئله ولایت فقیه و شخص خامنه ای.
او گفت: دیگر صحبت انتخابات نیست. مساله چیزی دیگری است. به همین دلیل سفارش میکنم بسیجی ها، سپاهی ها، روحانیت و مردم کوچه و بازار با چنگ و دندان ولایت فقیه و رهبری مقام معظم رهبری را نگه دارند و به دشمنان جنایتکار این انقلاب میگویم اگر آقا لب تر کند خرخره این آقایان را می جویم.»
درباره میزان سواد او همین یک جمله که شباهت زیادی به زبان چاقوکش ها دارد کافی است. و در باره شعور سیاسی اش هم همین بس که یکباره پای خامنه ای را در یک سخنرانی کشید وسط و گفت که مسئله امروز کنار گذاشتن اوست!
آن بخش مربوط به کشیدن چک بی محل بنام مردم هم آن را یا بگذارید به حساب بی اطلاعی اش از اوضاع کشور و یا از آن دست "بلوف" ها که در بازی تخته نرد می زنند!


هیچ نظری موجود نیست: