۱۳۹۱ خرداد ۳, چهارشنبه

یادآوری علاقه سردار زارعی، رئیس پلیس تهران به نماز جماعت خواندن به قبله زنان عریان!
زارعی فرمانده سابق نيروي انتظامي استان تهران آزاد شد


 سایت نواندیش:
رئيس كل دادگستري استان تهران از تبديل قرار فرمانده سابق نيروي انتظامي استان تهران و از آزادي وي با قرار وثيقه 50 ميليون توماني خبر داد.

براساس آنچه خبرگزاری فارس گزارش کرده است جرایم وی اخلاقی و مرتبط با جرایم کیفری بوده است.

***

دوشنبه ۲۰م اسفند ۱۳۸۶

بازداشت سردار زارعی، رئیس پلیس تهران، در یک خانه فساد به همراه ۶ زن

خبرنامه امیرکبیر: در حالی که هفته گذشته به صورت اتفاقی و بدون اعلام هیچ گونه علتی اخبار کوتاهی مبنی بر برکناری سردار رضا زارعی، فرمانده نیروی انتظامی استان تهران، در تعداد معدودی از رسانه ها منتشر شد، منابع غیر رسمی اعلام کردند علت برکناری ناگهانی این فرمانده رده بالای نیروی انتظامی کشف فساد اخلاقی در مورد وی بوده است.

دو هفته پیش سایت خبری عصر ایران در خبر مبهمی اعلام کرد فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ به زودی تغییر می کند. در متن این خبر آمده بود: سردار رضا زارعی که از دو سال پیش فرماندهی این نیرو در سطح استان تهران را برعهده داشت، تا روز یکشنبه کنار می رود و به جای او سردار اکبر شاهی فرماندهی استان تهران را عهده دار خواهد شد. برغم وجود شایعات متعدد، هنوز از دلیل کنار رفتن سردار زارعی خبر تایید شده ای در دست نیست و سرهنگ احمدی، سخنگوی ناجا با تکذیب شایعات موجود، فقط این را گفت که سردار استعفا کرده است و روز یکشنبه مراسم تودیع و معارفه برگزار می شود.

این خبر بدون آن که در خبرگزاری های رسمی بازتابی پیدا کند تنها در چند سایت معدود مانند فردانیوز، وابسته به حامیان قالیباف، بدون هیچ گونه توضیحی درج شد. اما منابع غیررسمی اعلام کردند علت برکناری ناگهانی زارعی و عدم پوشش رسانه ای مناسب در این خصوص بازداشت او در یک خانه فساد به همراه ۶ زن بوده است.

گزارش های رسیده حاکی است سردار سرتیپ پاسدار رضا زارعی، رئیس پلیس استان تهران، در یک خانه فساد به همراه ۶ زن بازداشت شده است. گفته می شود این بازداشت به دستور مستقیم آیت الله هاشمی شاهرودی انجام شده است. هاشمی شاهرودی از بیم آن که روابط نزدیک سعید مرتضوی و رضا زارعی مانع از پیگیری صحیح موضوع شود، این مسئله را خارج از چارچوب دادستانی استان تهران دنبال کرده و شخصا پیگیری آن را بر عهده گرفته و دستور بازداشت فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ را صادر کرده است.

پس از گذشت چند روز از بازداشت سردار زارعی، برای جلوگیری از پخش این خبر و به منظور آن چه عدم تضعیف نیروی انتظامی خوانده شده است، وی با قرار وثیقه از زندان آزاد می شود. شنیده ها حاکی از آن است که رئیس قوه قضاییه اصرار بر صدور حکم سنگین و اعمال مجازات شدید زارعی داشته و در همین رابطه رهبری هم خواهان اجرای قانون شده است. بیت رهبری تاکید کرده رسیدگی به پرونده این فرمانده نیروی انتظامی بایستی پس از انتخابات و بدون سرو صدا انجام شود.

بر مبنای تحقیقات اولیه مردم محلی که خانه فساد در آن بر پا بوده با گزارش این مسئله به مقامات مسئول، این خانه را به عنوان مورد مشکوک معرفی می کنند و روز حمله به این خانه، سردار زارعی در کنار شش زن و دختر و در شرایطی زننده بازداشت می شود. زنانی که به همراه سردار زارعی بازداشت شده اند و در جریان بازجوئی و تحقیقات گفته اند وی از آن ها خواسته به صورت دسته جمعی به صف شده و در حالت عریان نماز جماعت بخوانند.

جالب آن که سردار زارعی مسئول مستقیم اجرای طرح مقابله با اراذل و اوباش در تهران بود که نیروی انتظامی با برخوردهای خشن و زننده، افراد را بازداشت می کرد. وی همچنین یکی از مسئولین اصلی اجرای طرح امنیت اجتماعی بود. وی در مصاحبه ای که در اردیبهشت ماه امسال با رسانه ها انجام داد، گفته بود: از آغاز طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سطح استان تهران نیروی انتظامی بیش از ۳۵ هزار نفر را مورد ارشاد و تذکر قرار داده است. در همین خصوص هزار نفر به نیروی انتظامی احضار شدند و ۱۲۴ نفر به مراجع قضایی معرفی شدند. در ۵۲ روز ابتدای سال به ۷ هزار و ۹۳۳ نفر از اراذل و اوباش تذکر داده شد و چهار هزار نفر از آنان نیز دستگیر شدند و در مجموع هزار و ۱۰۱ پرونده در این زمینه در مراجع قضایی تشکیل شد.

وحشت از پخش34 ساعت نوار جنسي سردار زارعي

جنجال بزرگ در قوه قضائيه بر سر مصاحبه تلويزيوني فرمانده كل نيروهاي انتظامي و دفاع او از سردار زارعي اين احتمال را قوت بخشيده كه نوارهاي ضبط شده از مناسبات جنسي او با دختران و زنان روي سي دي در جامعه پخش شود!

بعد از مصاحبه تلويزيوني فرمانده كل نيروي انتظامي جنجال بزرگي در قوه قضائيه برپا شده است. اين مصاحبه كه در آن همه اتهامات مربوط به فساد مالي و جنسي و انحرافات اخلاقي سردار زارعي فرمانده نيروي انتظامي تهران بزرگ و مجري طرح امنيت عمومي (ماجراي يورش به اوباش و طرح حجاب و...) گفته شده است ( احتمالا موثق مي باشد) تكذيب شد، دست پخت قاضي مرتضوي بود و به توصيه او ترتيب يافت. چند تن از قضاتي كه روي پرونده زارعي كار مي كنند تهديد كرده اند كه 34 ساعت نوار ويدئوئي را كه از فساد جنسي سردار زارعي وجود دارد تكثير كرده و دراختيار مقامات بالاي نظام و فرماندهان ارشد سپاه خواهند گذاشت. آيت الله شاهرودي بشدت با اين كار مخالفت كرده و گفته است در صورت تكثير اين نوارها، معلوم نيست آنها فقط در دست مقامات باقي بماند. اين خطر هست كه در آينده در سطح وسيع در جامعه پخش شود و به اعتبار نيروي نظامي و طرح هاي امنيت عمومي لطمه جبران ناپذير بخورد. درعين حال شاهرودي درعين حال بشدت از مصاحبه فرمانده كل نيروهاي انتظامي انتقاد كرده و آن را تقابل با قوه قضائي اعلام كرده است.

- تصميم دولت براي كاهش تعرفه واردات لاستيك ضربه سختي بود به شيخ محمد يزدي عضو شوراي نگهبان و رئيس جديد جامعه مدرسين حوزه علميه قم، تا نتيجه حمايت بي دريغش از علي لاريجاني را در عمل ببيند! اين تصميم كه كمر توليد داخلي لاستيك را زير فشار واردات لاستيك خارجي خواهد شكست، عملا تصميمي بود در ارتباط با انتخابات رياست جمهوري كه احمدي نژاد تمام نيروي خود را براي پيروز شدن در آن بسيج كرده و به كار گرفته است. چند كارخانه توليد لاستيك از زير مجموعه هاي بنياد نبوت اند كه كه شيخ محمد يزدي در راس آن قرار دارد. در همين بنياد هاشمي رفسنجاني نيز سهامدار و عضو هيات مديره است و تصميم اخير دولت به نوعي عليه او نيز بود. اين كه توليد لاستيك مي خوابد و بر خيل بيكاران باز هم افزوده خواهد شد، در جنگ قدرت از اهميت زيادي برخوردار نيست!

در محافل گفته مي شود كه بزودي تعرفه واردات اتومبيل را هم به زير 80 درصد خواهند رساند! كه بايد ديد اين تصميم را با چه انگيزه سياسي خواهند گرفت.

- بر سر تصميمات جديد اقتصادي در كابينه جنجال است. نه فقط جنجال بلكه تهديدهاي خطرناك همديگر. تقريبا همه شان ميدانند كه نه فقط در دولت، بلكه در حاكميت سنگ روي سنگ بند نيست و هر تصميمي موقت و عمدتا جنجالي و براي عبور از اين ستون به آن ستون است. هيچ طرح و برنامه دراز مدتي در مجموع حاكميت وجود ندارد. گنجشك روزي شده اند. از هر چيز شيرتوشير تر وضع اقتصادي است و جالب است كه دولت ميداند حريف اين وضع نيست و نمي تواند اوضاع اقتصادي را سروسامان بدهد و منتقدان هم ايستاده اند كنار تا احمدي نژاد با سر بيايد زمين. مي گويند بايد صبر كرد تا اين حادثه اتفاق بيفتد و يكبار براي هميشه تكليف اين ماجراي كفن پوشيدن و راه افتادن جلوي سفارتخانه ها و عليه اين و آن مقام حكومتي و در حاشيه نماز جمعه ها مردم را عليه اين و آن تحريك كردن خاتمه يابد


http://www.iranianuk.com/mobile/article.php5?id=27273
http://www.ettelaat.net/08-juni/news.asp?id=29519

هیچ نظری موجود نیست: